Mercedes-Benz / Motor-Car Banská Bystrica, spol. s r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Zvolenská cesta 48
974 05 Banská Bystrica


Tel.: +421 48 47 11 303
Fax: +421 48 47 11 333
E-mail: k.filipova@motor-car.skv.zastavkova@motor-car.sk 


Otváracie hodiny


Pondelok až Piatok     
Predaj: 8:00-18:00
Servis LKW: 7:00-20:00
Servis PKW: 8:00-18:00

Sobota     
Predaj: 9:00-14:00
Servis LKW, PKW: 7:00-14:00

Mercedes-Benz: Motor-Car Banska Bystrica


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Jozef Pucek

Ing. Jozef Púček

Vedúci predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 351
Mobil: +421 915 754 001
E-mail: j.pucek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslava Ivanová

Ing. Miroslava Ivanová

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 306
Mobil: +421 918 500 173
E-mail: m.ivanova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Kyseľ

Peter Kyseľ

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 305
Mobil: +421 915 271 661
E-mail: p.kysel@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Vida

Peter Vida

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 351
Mobil: +421 918 500 208
E-mail: p.vida@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Zoran Ilič

Zoran Ilič

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 352
Mobil: +421 918 500 102
E-mail: z.ilic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Zoran Ilič

Marián Kanda

Produktový špecialista

Telefónne číslo: +421 484 711 366
Mobil: +421 918 424 204
E-mail: m.kanda@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Michal Líner

Michal Líner

Vedúci servisu

Telefónne číslo: +421 484 711 307
Mobil: +421 908 937 501
E-mail: m.liner@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Sotik

Ing. Peter Šotik

Prijímací technik osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 309
Mobil: +421 907 723 881
E-mail: p.sotik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslav Janšto

Miroslav Janšto

Prijímací technik osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 309
Mobil: +421 905 231 174
E-mail: m.jansto@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Luboslav Jarosik

Ľuboslav Jarošík

Prijímací technik nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 308
Mobil: +421 918 500 174
E-mail: l.jarosik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Kazimir Derer

Kazimír Dérer

Prijímací technik nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 484 711 308
Mobil: +421 908 910 146
E-mail: k.derer@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Kamensky

Peter Kamenský

Prijímací technik lakovne a klampiarne

Telefónne číslo: +421 484 711 321
Mobil: +421 918 500 104
E-mail: p.kamensky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Tatransky

Peter Tatranský

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 484 711 312
Mobil: +421 905 231 175
E-mail: p.tatransky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Antoliak

Vladimír Antoliak

Predajca autodoplnkov a autopríslušenstva

Telefónne číslo: +421 484 711 312
Mobil: +421 905 997 770
E-mail: v.antoliak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku