Mercedes-Benz / Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

zoznam kontaktov

 

Mercedes-Benz
Hodonínska 7
841 03 Bratislava


Tel.: +421 2 4929 4399
Fax: +421 2 4929 4394
Servis: +421 2 4929 4399
Predaj ND a doplnkov: +421 2 4929 4372
E-mail: info.lamac@motor-car.sk

Otváracie hodiny

Predaj nových vozidiel 
Po-Pi: 7:30-18:00
So-Ne: zatvorené

Predaj jazdených vozidiel:
Po-Pi: 7:30–18:00
So-Ne: zatvorené

Servis vozidiel a predaj ND
Po-Pi: 7:00-18:00
So- Ne: zatvorené

Motor-Car Bratislava - Lamac


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Recepcia

Recepcia

Telefónne číslo: +421 2 492 94 398
Telefónne číslo: +421 2 492 94 399
E-mail: info.lamac@motor-car.sk

> Napíšte nám

 

Tomáš Hanusek

Tomáš Hanusek

Vedúci predaja osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4367
Mobil: +421 918 500 228
E-mail: t.hanusek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslav Szitas

Miroslav Szitas

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4421
Mobil: +421 915 760 550
E-mail: m.szitas@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Magdalena Kardosova

Magdaléna Kardošová

Predajca osobných vozidiel

Mobil: +421 907 704 830
E-mail: m.kardosova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Gregor Mede

Gregor Mede

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4382
Mobil: +421 918 500 184
E-mail: g.mede@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Slobodník

Martin Slobodník

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4381
Mobil: +421 918 424 112
E-mail: m.slobodnik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Pavol Hýravý

Pavol Hýravý

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 4929 4384
Mobil: +421 918 424 280
E-mail: p.hyravy@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Martin Horeličan

Ing. Martin Horeličan

Flotilový manažér

Mobil: +421 918 766 266
E-mail: m.horelican@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Tomáš Machaj

Tomáš Machaj

Produktový špecialita pre vozidlá Mercedes-Benz

Mobil: +421 905 255 558
E-mail: t.machaj@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Richard Zukal

Richard Zukal

Vedúci servisu

Telefónne číslo: +421 2 4929 4389
Mobil: +421 918 500 193
E-mail: r.zukal@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Albert Schwartz

Albert Schwartz

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4376
Mobil: +421 918 500 190
E-mail: a.schwartz@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Kotes

Peter Kotes

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4375
Mobil: +421 918 424 289
E-mail: p.kotes@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ján Mader

Ján Mader

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4363
Mobil: +421 918 500 215
E-mail: j.mader@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimír Štefek

Vladimír Štefek

Servisný poradca pre klampiarske a lakovačské práce osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4364
Mobil: +421 918 500 194
E-mail: v.stefek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Adrian Vičan

Adrian Vičan

Garančný technik

Telefónne číslo: +421 2 4929 4379
Mobil: +421 918 500 220
E-mail: a.vican@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Kusebauch

Peter Kusebauch

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 4929 4370
Mobil: +421 918 500 195
E-mail: p.kusebauch@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Anton Kovačič

Anton Kovačič

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel - predaj cez pult

Telefónne číslo: +421 2 4929 4372
E-mail: a.kovacic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Markovic

Peter Markovič

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4371
E-mail: p.markovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku