Mercedes-Benz / Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Panónska cesta 31
851 04 Bratislava

Tel.: +421 2 6829 4111
Fax: +421 2 6829 4294
Servis: +421 2 6829 4156
Predaj doplnkov: +421 2 6829 4160
E-mail: info.panonska@motor-car.sk

Otváracie hodiny

Predaj
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

Servis
Pondelok-piatok: 7:00-18:00
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

Mercedes-Benz: Motor-Car Bratislava Petrzalka


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Michaela Lovasova

Michaela Lovasová

Recepcia

Telefónne číslo: +421 2 6829 4111
Mobil: +421 918 766 243
E-mail: m.lovasova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Milos Palenik

Miloš Páleník

vedúci predaja osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 6829 4146
Mobil: +421 908 978 266
E-mail: m.palenik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Alexandra Reinhardt

Alexandra Reinhardt

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 6829 4148
Mobil: +421 918 500 241
E-mail: a.reinhardt@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Blahovsky

Peter Blahovský

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4585
Mobil: +421 918 424 284
E-mail: p.blahovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Natalia Eckerova

Natália Eckerová

Predajca nových vozidiel

Mobil: +421 918 760 190
E-mail: N.Eckerova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Michal Mataseje

Michal Matašeje

Produktový špecialita pre vozidlá Mercedes-Benz

Telefónne číslo: +421 6829 4148
Mobil: +421 908 675 977
E-mail: m.mataseje@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Terezia Spevarova

Terézia Spevárová

Recepcia/Pokladňa/Leasing/Poistenie

Telefónne číslo: +421 2 6829 4112
Mobil: +421 918 500 159
E-mail: t.spevarova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Servis osobných vozidiel

Ján Kurel st.

Ján Kurel st.

Vedúci servisu

Telefónne číslo: +421 2 6829 4156
Mobil: +421 905 320 494
E-mail: j.kurel@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Dušan Šimon

Dušan Šimon

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 2 6829 4156
Mobil: +421 918 500 133
E-mail: d.simon@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Kubíček

Martin Kubíček

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 2 6829 4156
Mobil: +421 918 500 201
E-mail: m.kubicek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Adrián Remža

Adrián Remža

Klampiarske a lakovacie centrum

Telefónne číslo: +421 2 6829 4156
Mobil: +421 918 424 221
E-mail: a.remza@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Náhradné diely

Rastislav Vičan

Rastislav Vičan

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 6829 4160
Mobil: +421 918 424 201
E-mail: r.vican@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marek Sassmann

Marek Sassmann

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 6829 4160
E-mail: m.sassmann@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ivan Košťál

Ivan Košťál

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 6829 4160
E-mail: i.kostal@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku