Mercedes-Benz / Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Tuhovská 5
831 07 Bratislava


Tel.: +421 2 4929 4555
+421 2 4929 4111 - recepcia
Servis 24h: +421 918 500 116 - PKW
+421 918 500 115 - LKW
Fax: +421 2 4929 4929
E-mail: info.mb.tuhovska@motor-car.sk

Otváracie hodiny

Predaj nových vozidiel (osobných a transportérov)
Po-Pi: 7:30-19:00
So: 8:00-13:00
Ne: zatvorené

Predaj osobných jazdených vozidiel:
Po-Pi: 7:30–19:00
So-Ne: zatvorené

Predaj úžitkových jazdených vozidiel:
Po-Pi: 7:30-17:00
So-Ne: zatvorené

Servis osobných vozidiel
Po-Pi: 7:00-22:00
So- Ne: zatvorené

Servis úžitkových a nákladných vozidiel:
Po-Pi: 6:00-22:00
So: 7:00-15:00
Ne: zatvorené

Mercedes-Benz: Motor-Car Bratislava Zlate piesky

 

 

Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Vedúci predaja vozidiel

Vaclav Zeman

Ing. Václav Zeman

Vedúci predaja osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4463
Mobil: +421 918 500 210
E-mail: v.zeman@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Blazek

Vladimír Blažek

Vedúci predaja osobných jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4412
Mobil: +421 908 676 009
E-mail: v.blazek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ladislav Ebsky

Ing. Ladislav Ebský

Vedúci predaja úžitkových jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4448
Mobil: +421 918 766 200
E-mail: l.ebsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Predajcovia osobných vozidiel

Viliam Ambra

Viliam Ambra

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4434
Mobil: +421 905 912 744
E-mail: v.ambra@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Blahovsky

Peter Blahovský

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4585
Mobil: +421 918 424 284
E-mail: p.blahovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Andrej Druga

Ing. Andrej Druga

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4408
Mobil: +421 918 424 283
E-mail: a.druga@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Richard Gogola

Richard Gogola

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4387
Mobil: +421 918 500 245
E-mail: r.gogola@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Michaela Papiernikova

Ing. Michaela Papierniková

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4527
Mobil: +421 918 500 150
E-mail: m.papiernikova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lenka Fabova

Lenka Fabová

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4586
Mobil: +421 918 500 198
E-mail: l.fabova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Jezik

Juraj Ježík

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4598
Mobil: +421 918 424 251
E-mail: j.jezik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lucia Achimska

Lucia Achimská

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4528
Mobil: +421 917 700 406
E-mail: l.achimska@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Predajcovia úžitkových vozidiel

Lukas Onofrej

Ing. Lukáš Onofrej

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4109
Mobil: +421 908 754 937
E-mail: l.onofrej@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Backo

Ing. Martin Bačko

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4108
Mobil: +421 908 754 936
E-mail: m.backo@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Pfeifer

Martin Pfeifer

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4581
Mobil: +421 918 500 247
E-mail: m.pfeifer@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Predajcovia osobných jazdených vozidiel

Karol Bojanovský

Karol Bojanovský

Predajca osobných jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4413
Mobil: +421 918 500 170
E-mail: k.bojanovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Filip Cisar

Filip Cisár

Predajca osobných jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4413
Mobil: +421 918 500 154
E-mail: f.cisar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Hronský

Predajca osobných jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4415
Mobil: +421 908 735 249
E-mail: p.hronsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Sandra Haganova

Sandra Hagánová

Referent predaja osobných jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4589
E-mail: s.haganova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Predajcovia úžitkových jazdených vozidiel

Marian Drobnica

Marián Drobnica

Predajca úžitkových jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4448
Mobil: +421 905 986 222
E-mail: m.drobnica@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Barbara Blazekova

Mgr. Barbara Blažeková

Asistentka predaja úžitkových jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4433
E-mail: b.blazekova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Flotilové oddelenie

Zoltan Acs

Ing. Zoltán Ács

Riaditeľ obchodu pre firemných zákazníkov

Telefónne číslo: +421 2 4929 4451
Mobil: +421 908 753 525
E-mail: z.acs@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Pavol Fruhwald

Ing. Pavol Frühwald

Flotilový manažér

Mobil: +421 905 255 558
E-mail: p.fruhwald@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Radmila Kardosova

Mgr. et Mgr. Radmila Kardošová

Flotilová manažérka

Telefónne číslo: +421 2 4929 4383
Mobil: +421 918 424 234
E-mail: r.kardosova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jakub Vaclavinek

Mgr. Jakub Václavínek

Flotilový manažér

Telefónne číslo: +421 2 4929 4520
Mobil: +421 918 500 250
E-mail: j.vaclavinek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslava Haladejova

Bc. Miroslava Haladejová

Asistentka flotilového oddelenia

Telefónne číslo: +421 2 4929 4451
Mobil: +421 918 500 112
E-mail: m.haladejova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 




Servis osobných vozidiel

Pavol Ondrias

Pavol Ondriáš

Vedúci servisu osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4471
Mobil: +421 905 477 520
E-mail: p.ondrias@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lenka Faragova

Mgr. Lenka Faragová

Recepcia - servis osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: l.faragova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Michal Bartalsky

Michal Bartalský

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: m.bartalsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Radovan Bugar

Radovan Bugár

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: r.bugar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Gratzl

Peter Gratzl

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: p.gratzl@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Hrnciar

Vladimír Hrnčiar

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: v.hrnciar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ladislav Molnar

Ladislav Molnár

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: l.molnar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Milos Vlk

Miloš Vlk

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4512, 4513
E-mail: m.vlk@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Servis nákladných vozidiel

Rudolf Pavlik

Rudolf Pavlík

Vedúci servisu nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4114
Mobil: +421 905 612 672
E-mail: r.pavlik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Silvia Bartovicova

Silvia Bartovičová

Recepcia - servis nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4517
E-mail: s.bartovicova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Patrik Bachraty

Patrik Bachratý

Servisný poradca nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4117
E-mail: p.bachraty@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Patrik Bachraty

Marek Horňáček

Servisný poradca nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4113
E-mail: m.hornacek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Imrich Helembay

Imrich Helembay

Servisný poradca nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4124
E-mail: i.helembay@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslav Gambal

Miroslav Gambáľ

Servisný poradca nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4124
E-mail: m.gambal@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marian Holik

Marián Holík

Servisný poradca nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4185
E-mail: m.holik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Matasovsky

Ján Maťašovský

Servisný poradca nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4124
E-mail: j.matasovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jaroslav Micka

Jaroslav Mička

Servisný poradca nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4117
E-mail: j.micka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Klampiarske a lakovnícke centrum

Marcel Gjacko

Marcel Gjacko

Vedúci klampiarsko-lakovníckeho centra

Telefónne číslo: +421 2 4929 4417
Mobil: +421 907 116 438
E-mail: m.gjacko@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Dubny

Juraj Dubný

Servisný poradca pre klampiarske a lakovnícke práce osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4514
E-mail: j.dubny@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Holcbar

Juraj Holcbár

Servisný poradca pre klampiarske a lakovnícke práce osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4514
E-mail: j.holcbar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ctibor Dillongh

Ctibor Dillongh

Servisný poradca pre klampiarske a lakovnícke práce nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4593
E-mail: c.dillongh@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Manczal st.

Jozef Manczal st.

Servisný poradca pre klampiarske a lakovnícke práce nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4593
E-mail: j.manczal@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

 

Náhradné diely

Robert Rompf

Róbert Rompf

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 2 4929 4590
Mobil: +421 918 500 149
E-mail: r.rompf@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Andrej Beseda

Andrej Beseda

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel
Predaj cez pult

Telefónne číslo: +421 2 4929 4775-6
E-mail: a.beseda@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Igor Duffek

Igor Duffek

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel
Predaj cez pult

Telefónne číslo: +421 2 4929 4775-6
E-mail: i.duffek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Horak

Martin Horák

Sklad náhradných dielov nákladných vozidiel
Predaj cez pult

Telefónne číslo: +421 2 4929 4120-2
E-mail: m.horak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Tomas Maasz

Tomáš Maasz

Sklad náhradných dielov nákladných vozidiel
Predaj cez pult

Telefónne číslo: +421 2 4929 4120-2
E-mail: t.maasz@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lubor Kubinec

Ľubor Kubinec

Sklad náhradných dielov osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4776
E-mail: l.kubinec@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Milos Janovic

Miloš Janovič

Sklad náhradných dielov nákladných vozidiel

Telefónne číslo: +421 2 4929 4590
E-mail: m.janovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely


Súhlasím so zasielaním reklamy





  • Sme na Facebooku

Intelligent Drive