Mercedes-Benz / Motor-Car Dunajská Streda s.r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Galantská cesta 6900/28
929 01 Dunajská Streda


Tel.: +421 (0)31 24 20 013
Servis 24h: +421 918 766 224
E-mail: motorcards@motor-car.sk

Otváracie hodiny:

Predaj vozidiel:
Pondelok-piatok: 8:00-17:00
Sobota: 9:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Servis vozidiel a predaj ND:
Pondelok-piatok: 8:00-17:00
Sobota: 9:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Motor-Car Dunajská Streda s.r.o. 


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Vojtech Sátor

Vojtech Sátor

Vedúci predaja nových vozidiel

Telefónne číslo: +421 (0)31 242 00 15
Mobil: +421 918 766 221
E-mail: v.sator@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Andras Wiedermann

Ing. András Wiedermann

Predajca vozidiel Mercedes-Benz

Telefónne číslo: +421 31 242 00 13
Mobil: +421 918 766 222
E-mail: a.wiedermann@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Patrik Ferencz

Patrik Ferencz

Predajca vozidiel Mercedes-Benz

Telefónne číslo: +421 31 242 00 15
Mobil: +421 918 766 245
E-mail: p.ferencz@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Patrik Ferencz

Štefan Magyarics

Produktový expert Mercedes-Benz

Mobil: +421 918 643 196
E-mail: s.magyarics@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Eva Bíróová

Eva Bíróová

Asistentka predaja
Telefónne číslo: +421 (0)31 242 00 13
E-mail: motorcards@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Marek Masiar

Ing. Marek Mäsiar

Vedúci servisných služieb

Telefónne číslo: +421 31 591 06 02
Mobil: +421 918 766 223
E-mail: m.masiar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ladislav Varadi

Ladislav Váradi

Vedúci skladu

Telefónne číslo: +421 31 59 10 600
Mobil: +421 918 766 253
E-mail: l.varadi@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Horvath

Bc. Peter Horváth

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 3 1591 0613
Mobil: +421 915 987 216
E-mail: p.horvath@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Csaba Megaly

Ing. Csaba Megály

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 3 1591 0603
Mobil: +421 940 453 401
E-mail: c.megaly@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku