Mercedes-Benz / MOTOR - CAR Košice s.r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Dopravná 5
040 01 Košice


Predaj: +421 55 79 82 104
Servis:
+421 55 79 82 101
Fax: +421 55 63 36 230
E-mail: kosice@motor-car.sk 
Web: www.motorcarke.sk

Otváracie hodiny

Predaj
Pondelok-piatok: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Servis
Pondelok-piatok: 7:30-18:00
Sobota: 8:00-13:00
Nedeľa: zatvorene

Predaj jazdených vozidiel
Pondelok-piatok: 8:30-17:00
Sobota: po dohode
Nedeľa: po dohode

Mercedes-Benz: Motor-Car Kosice


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Oliver Kobetic

Oliver Kobetič

Vedúci predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 903 464 580
E-mail: o.kobetic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Daniela Buciova

Daniela Bučiová

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 908 987 592
E-mail: d.buciova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Zahorsky

Martin Záhorský

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 500 244
E-mail: m.zahorsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ladislav Holop

Ladislav Holop

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 104
Mobil: +421 918 424 213
E-mail: l.holop@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

David Kucirka

Dávid Kucirka

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 301
E-mail: d.kucirka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Maros Brna

Maroš Brna

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 500 191
E-mail: m.brna@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Viliam Kosara

Viliam Košara

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 557 982 104
Mobil: +421 903 618 300
E-mail: v.kosara@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Michal Tkac

Michal Tkáč

Vedúci popredajných služieb

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 500 230
E-mail: m.tkac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Lukacko

Martin Lukačko

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 226
E-mail: m.lukacko@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Netreba

Vladimír Netreba

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 326
E-mail: v.netreba@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Jurko

Peter Jurko

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 500 248
E-mail: p.jurko@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Csaba Posa

Csaba Pósa

Garančný technik

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 225
E-mail: c.posa@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Olexa

Ján Olexa

Vedúci predaja náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 298
E-mail: j.olexa@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Zelenak

Peter Zelenák

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 258
E-mail: p.zelenak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Stefan Jaszai

Štefan Jászai

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 297
E-mail: s.jaszai@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Robert Meder

Róbert Méder

Predaj náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 257
E-mail: r.meder@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Guman

Juraj Gumán

Poistné udalosti

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 224
E-mail: j.guman@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Gabriela Zarikova

Gabriela Záriková

Asistentka popredajných služieb a recepcia

Telefónne číslo: +421 557 982 101
Mobil: +421 918 424 239
E-mail: g.zarikova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely


Súhlasím so zasielaním reklamy





  • Sme na Facebooku

Intelligent Drive