Mercedes-Benz / Motor - Car Nitra, s.r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Bratislavská cesta 1
949 01 Nitra


Tel: +421 376 515 217
Fax: +421 376 515 217
Mobil: +421 905 707 312
Web: www.nitra.mercedes-benz.sk

Predaj vozidiel: +421 376 555 818
Servis vozidiel: +421 376 515 217
Predaj doplnkov a prísl.: +421 376 515 217
E-mail: motorcar@motorcar.sk

Otváracie hodiny:

Predaj vozidiel:
Pondelok-piatok: 7:30-17:30
Sobota: 9:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Servis vozidiel a predaj náhradných dielov:
Pondelok-piatok: 7:00-17:00
Sobota: 9:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Mercedes-Benz: Motor-Car Nitra


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Samuel Antos

Samuel Antoš

Vedúci predaja vozidiel Mercedes-Benz

Telefónne číslo: +421 376 555 818
Mobil: +421 918 424 323
E-mail: s.antos@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Aleksandar Savic

Aleksandar Savič

Predajca vozidiel Mercedes-Benz

Telefónne číslo: +421 376 555 818
Mobil: +421 902 921 003
E-mail: a.savic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Mucha

Ján Mucha

Predajca vozidiel Mercedes-Benz

Telefónne číslo: +421 376 555 818
Mobil: +421 918 760 012
E-mail: j.mucha@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Peter Kvasňovský

Ing. Peter Kvasňovský

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 37 65 15 217
Mobil: +421 918 760 056
E-mail: p.kvasnovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Kristina Keselyova

Mgr. Kristína Keselyová

Asistent predaja vozidiel Mercedes-Benz

Telefónne číslo: +421 376 555 818
Mobil: +421 918 766 227
E-mail: k.keselyova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Katarína Kuracinová

Ing. Katarína Kuracinová

Poistenie / financovanie

Mobil: +421 918 766 204
E-mail: k.kuracinova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Adam Kurinec

Adam Kurinec

Produktový expert

Mobil: +421 902 921 002
E-mail: a.kurinec@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Martin Arpas

Ing. Martin Arpáš

Vedúci servisu

Telefónne číslo: +421 376 515 217
Mobil: +421 902 921 000
E-mail: martin.arpas@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Pavol Vontorcik

Ing. Pavol Vontorčík

Prijímací technik

Telefónne číslo: +421 376 515 217
Mobil: +421 902 921 004
E-mail: p.vontorcik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Gejza Maga

Gejza Maga

Prijímací technik

Telefónne číslo: +421 376 515 217
Mobil: +421 902 921 001
E-mail: g.maga@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Roman Pargac

Ing. Roman Pargáč

Prijímací technik

Telefónne číslo: +421 376 515 217
Mobil: +421 917 700 426
E-mail: r.pargac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marek Jakubicka

Marek Jakubička

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 376 515 217
Mobil: +421 917 700 427
E-mail: m.jakubicka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jaroslav Vinter

Jaroslav Vinter

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 376 515 217
Mobil: +421 917 700 427
E-mail: j.vinter@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Baranik

Vladimír Baraník

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 376 515 217
E-mail: v.baranik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Bc. Boris Vindis

Bc. Boris Vindiš

Recepcia / požičovňa vozidiel

Telefónne číslo: +421 376 515 217
Mobil: +421 917 905 004
E-mail: b.vindis@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku