Mercedes-Benz / Motor-Car Poprad, spol. s r. o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Partizánska 4447/102
058 01 Poprad


Tel.: 0800 155 165 (bezplatne), +421 52 789 6342
Fax: +421 52 772 1630
Predaj doplnkov: +421 52 789 6342
Predaj príslušenstva: +421 52 789 6342
Servis 24h: +421 918 500 144
E-mail: motor-car-poprad@motor-car-poprad.sk

Otváracie hodiny:

Predaj vozidiel:
Pondelok-piatok: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Servis vozidiel:
Pondelok-piatok: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Mercedes-Benz: Motor-Car Poprad


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Vladimíra Keselicová

Vladimíra Keselicová

Recepcia

Telefónne číslo: +421 527 896 342
Mobil: +421 908 675 432
E-mail: v.keselicova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Samuel Oravec

Samuel Oravec

Vedúci predaja osobných a úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 527 725 166
Mobil: +421 908 675 457
E-mail: S.Oravec@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Andrej Ondrus

Andrej Ondruš

Predajca osobných a úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 527 896 342
Mobil: +421 908 675 456
E-mail: A.Ondrus@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Dana Debreova

Dana Baková

Asistentka predaja, lízingová a poistná poradkyňa

Telefónne číslo: +421 527 896 342
Mobil: +421 918 500 143
E-mail: d.bakova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Jozef Ertel

Jozef Ertel

Vedúci servisu pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá

Telefónne číslo: +421 527 722 074
Mobil: +421 908 675 459
E-mail: j.ertel@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Sifra

Bc. Jozef Šifra

Garančný a servisný poradca pre osobné a úžitkové vozidlá

Telefónne číslo: +421 527 722 074
Mobil: +421 908 675 460
E-mail: j.sifra@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Matej Krisanda

Matej Krišanda

Servisný poradca pre osobné a úžitkové vozidlá

Telefónne číslo: +421 527 722 074
Mobil: +421 908 994 698
E-mail: m.krisanda@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Adamcik

Peter Adamčík

Servisný poradca pre nákladné vozidlá

Telefónne číslo: +421 527 722 074
Mobil: +421 908 675 458
E-mail: p.adamcik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Viktor Jelencik

Viktor Jelenčík

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 527 896 343
Mobil: +421 918 500 186
E-mail: v.jelencik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Jancik

Juraj Jančík

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 527 896 343
Mobil: +421 918 906 677
E-mail: j.jancik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku