Mercedes-Benz / Motor-Car Prešov, s.r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Petrovanská 36
080 01 Prešov


Tel.: +421 51 77 32 833
Fax: +421 51 77 21 887
Servis 24h: +421 903 602 168 - osobné a nákladné vozidlá
E-mail: presov@motor-car.sk
Mercedes-Benz: Motor-Car Prešov


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Marek Propper

Mgr. Marek Propper

Vedúci predaja osobných vozidiel

Mobil: +421 918 424 295
E-mail: m.propper@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jaroslav Milenovsky

Jaroslav Milenovský

Predajca osobných vozidiel

Mobil: +421 903 622 169
E-mail: j.milenovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Richard Ronto

Richard Ronto

Predajca úžitkových vozidiel

Mobil: +421 918 424 271
E-mail: r.ronto@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Mgr. Peter Bressler

Predajca jazdených vozidiel

Mobil: +421 903 696 577
E-mail: p.bressler@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Alexandra Fechova

Ing. Alexandra Fechová

Asistentka predaja

Mobil: +421 918 500 196
E-mail: a.fechova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimira Keselicova

Ing. Vladimíra Keselicová

Recepcia

Mobil: +421 918 424 063
E-mail: v.keselicova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Ing. Gabriel Voľanský

Vedúci popredajných služieb

Mobil: +421 905 713 846
E-mail: g.volansky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Milan Petija

Milan Petija

Prijímací technik pre osobné a úžitkové vozidlá

Mobil: +421 905 751 116
E-mail: m.petija@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Durkac

Peter Durkáč

Prijímací technik pre osobné a úžitkové vozidlá

Mobil: +421 903 638 593
E-mail: p.durkac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Pavol Karniž

Prijímací technik pre osobné a úžitkové vozidlá

Mobil: +421 917 905 013
E-mail: p.karniz@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Anton Durkac

Anton Durkáč

Prijímací technik pre nákladné vozidlá a autobusy

Mobil: +421 918 500 197
E-mail: a.durkac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Slavomir Pozonsky

Slavomír Požonský

Prijímací technik pre nákladné vozidlá a autobusy

Mobil: +421 903 642 115
E-mail: s.pozonsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

František Badžan

František Badžan

Garančný technik

Mobil: +421 903 635 475
E-mail: f.badzan@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Olsavsky

Jozef Olšavský

Vedúci skladu

Mobil: +421 918 500 213
E-mail: j.olsavsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely


Súhlasím so zasielaním reklamy





  • Sme na Facebooku