Mercedes-Benz / Motor-Car Prešov, s.r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Petrovanská 36
080 01 Prešov


Tel.: +421 51 77 32 833
Fax: +421 51 77 21 887
Servis 24h: +421 903 602 168 - osobné a nákladné vozidlá
E-mail: presov@motor-car.sk
Web: http://motorcarpresov.sk
Mercedes-Benz: Motor-Car Prešov


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Ing. Radko Milkovič

Ing. Radko Milkovič

Vedúci predaja osobných vozidiel

Mobil: +421 918 766 231
E-mail: r.milkovic@motor-car.sk
Telefón: +421 (51) 77 244 29
Fax: +421 (51) 77 21887

> Napíšte mi

 

Roman Uličný

Roman Uličný

Vedúci predaja jazdených vozidiel

Mobil: +421 918 424 116
E-mail: r.ulicny@motor-car.sk
Fax: +421 (51) 77 21887

> Napíšte mi

 

PhDr. Marek Propper

PhDr. Marek Propper

Vedúci predaja vozidiel pre firemných zákazníkov

Mobil: +421 918 424 295
E-mail: m.propper@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jaroslav Milenovsky

Jaroslav Milenovský

Predajca osobných vozidiel

Mobil: +421 903 622 169
E-mail: j.milenovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Radovan Germuška

Radovan Germuška

Predajca osobných vozidiel

Mobil: +421 918 424 294
E-mail: r.germuska@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lukáš Jakubov

Lukáš Jakubov

Predajca jazdených vozidiel

E-mail: l.jakubov@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Alexandra Fechova

Ing. Alexandra Fechová

Asistentka predaja

Mobil: +421 918 500 196
E-mail: a.fechova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Varjan

Peter Varjan

Produktový špecialita pre vozidlá Mercedes-Benz

Mobil: +421 918 424 066
E-mail: p.varjan@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Zuzana Mindasova

Ing. Zuzana Mindášová

Recepčná

Mobil: +421 918 424 063
E-mail: z.mindasova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Marianna Gregová

Marianna Gregová

Recepcia servis

Mobil: +421 918 424 009
E-mail: m.gregova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Laura Schotterová

Laura Schotterová

Recepcia servis

Mobil: +421 918 424 009
E-mail: l.schotterova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Gabriel Voľanský

Ing. Gabriel Voľanský

Vedúci popredajných služieb

Mobil: +421 905 713 846
E-mail: g.volansky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Ján Marcin

Ing. Ján Marcin

Vedúci technického úseku

Mobil: +421 903 596 318
E-mail: j.marcin@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Milan Petija

Milan Petija

Prijímací technik pre osobné a úžitkové vozidlá

Mobil: +421 905 751 116
E-mail: m.petija@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Durkac

Peter Durkáč

Prijímací technik pre osobné a úžitkové vozidlá

Mobil: +421 903 638 593
E-mail: p.durkac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Viliam Lozák

Viliam Lozák

Prijímací technik pre osobné a úžitkové vozidlá

Mobil: +421 905 487 243
E-mail: v.lozak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jakub Vavrek

Jakub Vavrek

Servisný poradca osobných a úžitkových vozidiel

Mobil: +421 917 905 013
E-mail: j.vavrek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

František Badžan

František Badžan

Garančný technik

Mobil: +421 903 635 475
E-mail: f.badzan@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Anton Durkac

Anton Durkáč

Prijímací technik pre nákladné vozidlá a autobusy

Mobil: +421 918 500 197
E-mail: a.durkac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Lukáš Kožlej

Ing. Lukáš Kožlej

Prijímací technik nákladných vozidiel

Mobil: +421 918 500 213
E-mail: l.kozlej@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Jozef Sučka

Ing. Jozef Sučka

Servisný poradca nákladných vozidiel

Mobil: +421 903 642 115
E-mail: j.sucka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Viktor Kukura

Viktor Kukura

Vedúci skladu náhradných dielov

Mobil: +421 905 902 564
E-mail: v.kukura@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Lukáš Bartoš

Ing. Lukáš Bartoš

Predajca náhradných dielov

Mobil: +421 918 500 214
E-mail: l.bartos@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Jarkovský

Martin Jarkovský

Predajca náhradných dielov

E-mail: m.jarkovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ján Jenčo

Ján Jenčo

Predajca náhradných dielov

E-mail: j.jenco@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Mário Kundrát

Mário Kundrát

Predajca náhradných dielov

Mobil: +421 918 445 705
E-mail: m.kundrat@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku