Mercedes-Benz / Motor-Car Trenčín, s. r. o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Brnianska 30
911 05 Trenčín - Zámostie


Tel.: +421 32 653 88 88
Servis 24h: +421 903 702 240 - osobné a úžitkové vozidlá
E-mail: info.mctn@motor-car.sk

Otváracie hodiny:

Predaj vozidiel:
Pondelok-piatok: 8:00-17:00
Sobota: 9:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Servis vozidiel:
Pondelok-piatok: 7:30-17:00
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

Mercedes-Benz: Motor-Car Trencin


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Peter Hulaj

Ing. Peter Hulaj

Vedúci predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 326 538 833
Mobil: +421 905 916 636
E-mail: p.hulaj@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Michaela Rapantova

Michaela Rapantová

Referent vozového parku / Administrátor predaja

Telefónne číslo: +421 32 653 8834
Mobil: +421 918 424 243
E-mail: m.rapantova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Matej Bakalár

Ing. Matej Bakalár

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 326 538 822
Mobil: +421 915 758 591
E-mail: m.bakalar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marian Janovsky

Marián Janovský

Predajca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 32 653 8836
Mobil: +421 918 760 339
E-mail: m.janovsky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Radoslav Kodrik

Radoslav Kodrík

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 326 538 873
Mobil: +421 918 500 177
E-mail: r.kodrik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jaroslav Novotny

Jaroslav Novotný

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 326 538 873
Mobil: +421 918 500 176
E-mail: j.novotny@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslava Hrubova

Miroslava Hrubová

Marketing / Asistenka predaja

Telefónne číslo: +421 326 538 888
Mobil: +421 915 775 769
E-mail: m.hrubova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Andrej Dobo

Ing. Andrej Dobo

Vedúci popredajných služieb

Telefónne číslo: +421 326 538 899
Mobil: +421 918 500 217
E-mail: a.dobo@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Mgr. Barbora Albrechtová

Mgr. Barbora Albrechtová

Asistentka popredajných služieb

Telefónne číslo: +421 32 6538 872
Mobil: +421 918 424 034
E-mail: b.albrechtova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Jurenka

Juraj Jurenka

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 326 538 810
Mobil: +421 918 766 229
E-mail: j.jurenka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Mario Machac

Mario Macháč

Servisný poradca osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 326 538 874
Mobil: +421 918 500 222
E-mail: m.machac2@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Robert Holubek

Róbert Holúbek

Servisný poradca pre nákladné vozidlá

Telefónne číslo: +421 326 538 804
Mobil: +421 918 424 209
E-mail: r.holubek@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Ing. Peter Bulík

Ing. Peter Bulík

Servisný poradca pre nákladné vozidlá

Telefónne číslo: +421 326 538 802
Mobil: +421 918 424 047
E-mail: p.bulik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Vladimir Blaho

Vladimír Blaho

Servisný poradca pre poistné udalosti

Telefónne číslo: +421 326 538 877
Mobil: +421 915 710 797
E-mail: v.blaho@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Gaspar

Juraj Gašpar

Garančný technik

Telefónne číslo: +421 326 538 866
Mobil: +421 918 424 266
E-mail: j.gaspar@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Robert Malovec

Róbert Malovec

Vedúci predaja náhradných dielov a príslušenstva

Telefónne číslo: +421 326 538 806
Mobil: +421 917 905 009
E-mail: r.malovec@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Filip Drobny

Filip Drobný

Predajca náhradných dielov a príslušenstva

Telefónne číslo: +421 326 538 855
Mobil: +421 918 424 296
E-mail: f.drobny@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Friedl

Peter Friedl

Predajca náhradných dielov a príslušenstva

Telefónne číslo: +421 326 538 805
Mobil: +421 917 905 007
E-mail: p.friedl@motor-car.sk

> Napíšte mi
Vojtech Markusík

Vojtech Markusík

Predajca náhradných dielov a príslušenstva

Telefónne číslo: +421 326 538 856
Mobil: +421 918 766 242
E-mail: v.markusik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku