Mercedes-Benz / Motor-Car Trnava, s.r.o.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Nitrianska cesta 28
917 00 Trnava


Tel.: +421 33 59 87 999
Servis 24h: +421 908 740 999 - osobné vozidlá, +421 917 700 429 - úžitkové vozidlá
Fax: +421 33 59 87 920
E-mail: motorcartt@motor-car.sk
Mercedes-Benz: Motor-Car Trnava


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Radovan Uhlik

Radovan Uhlík

Vedúci predaja vozidiel

Telefónne číslo: +421 335 987 911
Mobil: '+421 915 752 691
E-mail: r.uhlik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lubomir Ivanovic

Ľubomír Ivanovič

Predajca osobných a úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 335 987 911
Mobil: +421 918 500 209
E-mail: l.ivanovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marcel Macháč

Marcel Macháč

Predajca úžitkových vozidiel

Telefónne číslo: +421 33 5987 940
Mobil: +421 918 500 238
E-mail: m.machac@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Smak

Juraj Smák

Predajca jazdených vozidiel

Telefónne číslo: +421 335 987 980
Mobil: +421 918 500 239
E-mail: j.smak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 


Dusan Kudla

Dušan Kudla

Vedúci servisu osobných vozidiel

Telefónne číslo: +421 335 987 912
Mobil: '+421 915 752 699
E-mail: d.kudla@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Marek Vasko

Marek Vaško

Garančný technik

Telefónne číslo: +421 335 987 912
Mobil: +421 915 752 694
E-mail: m.vasko@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Tomas Skrabak

Tomáš Škrabák

Prijímací technik a servisný poradca pre nákladné a úžitkové vozidlá

Telefónne číslo: +421 335 987 912
Mobil: +421 917 905 012
E-mail: t.skrabak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Matus Soka

Matúš Šoka

Prijímací technik a servisný poradca pre osobné vozidlá

Telefónne číslo: +421 335 987 912
Mobil: +421 918 766 252
E-mail: m.soka@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jozef Tomaskovic

Jozef Tomaškovič

Servisný poradca pre úžitkové a nákladné vozidlá

Telefónne číslo: +421 335 987 963
Mobil: '+421 915 752 693
E-mail: j.tomaskovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Milan Vasak

Milan Vašák

Vedúci skladu náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 335 987 916
Mobil: +421 915 752 698
E-mail: m.vasak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Lubos Strecansky

Luboš Strečanský

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 335 987 916
Mobil: +421 918 500 140
E-mail: l.strecansky@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Juraj Lackovic

Juraj Lackovič

Predajca náhradných dielov pre úžitkové a nákladné vozidlá

Telefónne číslo: +421 335 987 962
Mobil: +421 915 752 695
E-mail: j.lackovic@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku