Mercedes-Benz / MOTOR-CAR Žilina, a.s.

zoznam kontaktov

Mercedes-Benz
Rosinská cesta 8446/5
010 08 Žilina


Tel.: +421 41 701 0100
Predaj vozidiel: +421 41 701 0100
Servis vozidiel: +421 41 701 0107
24-hodinový pohotovostný servis: +421 905 681 809
Predaj doplnkov: +421 41 701 0109
E-mail: info.zilina@motor-car.sk
Web: www.mercedeszilina.sk

 

Otváracie hodiny:

Predaj vozidiel:
Pondelok-piatok: 8:00-18:00
Sobota: 9:00-12:00
Nedeľa: zatvorené

Servis vozidiel:
Pondelok-piatok: 7:30-17:00
Sobota-nedeľa: zatvorené

Mercedes-Benz: Motor-Car AC, Zilina


Ako sa k nám dostanete?

Ak váš prehliadač podporuje geolokáciu, zobrazujeme na mape najkratšiu cestu k nám podľa vašej aktuálnej polohy (podľa ip adresy).


Ivana Košturiaková

Ivana Košturiaková

Recepcia

Telefónne číslo: +421 41 701 0100
E-mail: i.kosturiakova@motor-car.sk
E-mail: info.zilina@motor-car.sk

> Napíšte mi

Silvia Valkovičová

Silvia Valkovičová

Asistentka predajného oddelenia / Koordinátor leasingu a financovania

Telefónne číslo: +421 41 701 0142
Mobil: +421 905 681 552
E-mail: s.valkovicova@motor-car.sk

> Napíšte mi

Jaroslav Gajdošík

Jaroslav Gajdošík

Vedúci predaja

Telefónne číslo: +421 41 701 0104
Mobil: +421 905 681 558
E-mail: j.gajdosik@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Daniel Hancik

Mgr. Daniel Hančík

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 41 701 0140
Mobil: +421 905 681 068
E-mail: d.hancik@motor-car.sk

> Napíšte mi

Tomáš Danech

Tomáš Danech

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 41 701 0103
Mobil: +421 905 722 409
E-mail: t.danech@motor-car.sk

> Napíšte mi

Viktor Tolnay

Predajca vozidiel

Telefónne číslo: +421 41 701 0141
Mobil: +421 918 766 207
E-mail: v.tolnay@motor-car.sk

> Napíšte mi


Daniel Taraba

Daniel Taraba

Servisný poradca

Telefónne číslo: +421 41 701 0107
Mobil: +421 905 681 468
E-mail: d.taraba@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martin Haluska

Martin Haluska

Servisný poradca pre klampiarske a lakovnícke práce

Telefónne číslo: +421 41 701 0107
Mobil: +421 905 681 080
E-mail: m.haluska@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Bc. Beliš Benjamín

Bc. Beliš Benjamín

Garančný technik

Mobil: +421 918 766 254
E-mail: b.belis@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Dalibor Noga

Dalibor Noga

Vedúci predaja náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 41 701 0109
Mobil: +421 905 681 568
E-mail: d.noga@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Jan Frnco

Ján Frnčo

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 41 701 0109
Mobil: +421 905 681 481
E-mail: j.frnco@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Miroslav Záň

Miroslav Záň

Predajca náhradných dielov

Telefónne číslo: +421 41 701 0109
E-mail: m.zan@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Peter Hlivjak

Ing. Peter Hlivjak, PhD.

Vedúci popredajných služieb

Mobil: +421 41 701 0106
E-mail: p.hlivjak@motor-car.sk

> Napíšte mi

 

Martina Mizerova

Martina Mizerová

Asistentka popredajných služieb

Mobil: +421 41 701 0108
E-mail: m.mizerova@motor-car.sk

> Napíšte mi

 







Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie pozvánok na predvádzacie jazdy, autosalóny a iné podobné podujatia. Zároveň mám záujem o získavanie informácií o novinkách zo sveta motorizmu a špeciálnych ponukách alebo zvýhodneniach, predstavenie nových modelov, zasielanie newsletterov a o marketingové aktivity pre klientov týkajúce sa predaja, popredajných a iných poskytovaných služieb. 1) 2)




  • Sme na Facebooku